Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.02.2020, 13:33   #22
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,749
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 2 godz 1 min 11 s
Domyślnie

Dzięki wszystkim za opinie, z grubsza już mam wyobrażenie. Myślę, że XTZ660 jest ciekawym sprzętem ale nie do wszystkiego i nie dla każdego.

Asia - kiedyś dużo rozważałem XT660R, i w sumie nadal rozważam. U mnie odpowiednikiem Trampka jest DL650, taki SUV. Obserwowałem doświadczenia Neno i wielu innych - myślę że XTR to bardzo fajny sprzęt, pod warunkiem puszczenia wydechu bokiem jak u Ciebie. W sumie nawet wolałbym XTRa od DR650SE. Mowa o luźnym lataniu po lasach i szutrach.

XTR czy właśnie XTZ660 to taki trampek light w jednym cylindrze, i nadal z chłodzeniem cieczą. Generalnie bardzo fajna sprawa i myślę że w przyszłości będę uderzał w jeden z tych kierunków.

XTZ660 stara to jest temat za 4-5 tys pln, XTR to 10-14 około. Także to zupełnie inna liga.

Misiek - jeśli kiedyś zdecyduję się na XTZ, to będę ją robił na Opole style

Myślę, że jeśli z takich większych, to właśnie któryś z tych dwóch. Nie ma w sumie wielkiego wyboru w takiej klasie cenowej poniżej 15k. A za piątkę to już w ogóle A jeśli mniejsze lekkie to jakieś 250-350. Ale wątpię, miałem WR450F i chemii nie było przesadnie. Wkurzało mnie że jakakolwiek dojazdówka była dość upierdliwa no i te oleje w mth etc. Płasko u mnie więc to nie jest jakaś techniczna jazda na która nie mam zresztą aspiracji.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem