Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.03.2011, 19:25   #1
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Lightbulb Błotnik do amora USD, zbiorówka

Siema,

wiem, że sporo osób skrobie z zawiasami w afri, więc może byli by chętni na błotnik na wzór KTMa do amora UpSideDown?
BL KTM.jpg

Pojedyńczy błotnik kosztuje 200zeta+wysyłka. Jeżeli weźmiemy 3 szt. to wysyłka for free i błotniki po 170zeta. Tak więc szukam przynajmniej dwóch chętnych na zakup takowego wyrobu. Jakby było więcej chętnych to pewnie jeszcze coś z ceny urwiemy. Oryginalny błotnik od LC8 kosztuje ponad 800zeta, zamienników niet, a używek jak na lekarstwo

Błotniki robiłby http://www.plastbike.pl/joomla/1/. Mam od roku od nich przerobioną czachę i nie narzekam, trzyma się dobrze. Wyroby są trochę surowe i trzeba poświęcić chwilę, żeby je obrobić (wykonać otwory montażowe, przeszlifować, trysnąć np. szpachlą natryskową, doszlifować, pomalować), ale wydaję mi się, że są mocne i sporo zniosą. A do tego cena rekompensuję niedogodności. Wykonują z maty i żywicy, więc naprawa we własnym zakresie jest łatwa. Posiadają akurat kopyto do takiego błotnika. Mam dostać fotki gotowego błotnika, bo właśnie robili dla kogoś takowy. Jak przyślą to wkleję w temat. Wykonanie pewnie ok. tygodnia.

Pewnie można by go trochę przerobić u nich. Ja bym np. chciał, żeby był trochę wyżej nad kołem, coby się za łatwo nie zaklejał błotem.

To co, ktoś by reflektował?
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem