Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07.10.2016, 09:14   #6
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Jak zobaczyłem nagłówek nie chciałem otwierać bo wiedziałem co może czyhać pod nim.
Ech Boże mój... dlaczego zabierasz takich Ludzi a skurwysynom pozwalasz deptać ten padół.

Podobnie jak i Fazik miałem okazję poznać Kasztelana Zenka z innej nieco strony niż przeciętny gość Izi meetingu i zamku w ogóle. Więcej do dodania nic nie będę miał bo Fazi poznał Go lepiej ale absolutnie podpisuję się pod tym wszystkim co napisano powyżej.
Myślę, że o niezwykłym charakterze tego człowieka świadczył również fakt, że przez te wszystkie lata kiedy tam przyjeżdżamy pracowali tam ci sami 'zamkowi' - ludzie przesympatyczny jak sam Kasztelan, zawsze chętni do pomocy i uśmiechnięci mimo, że w pracy...

Na ostatnim zlocie było widać, ze Go ubywa i przykro było. Co tu dużo mówić... Jak każdy kto znał, miałem nadzieję, ze jednak wygra walkę z tą chorobą.

Dla mnie Grodziec nie będzie miał już innego Kasztelana. Tylko zarządcę. Obyśmy tego nie odczuli jako impreza... to jednak nie miejsce na tego rodzaju kwestie...



O ile los nie zadecyduje inaczej również będę w sobotę w Czaplach...

Odpoczywaj w spokoju Zenek... :.../
Bardzo, bardzo się zasmuciłem.

m
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem