Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2018, 15:48   #58
JL79


Zarejestrowany: Jun 2015
Miasto: wAw/ Sokołów Podl.
Posty: 21
Motocykl: TransAlp XL650
JL79 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 9 godz 19 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Topilo Zobacz post
Czyli navi.Ten Vordon M435 (?) był przez Ciebie testowany i nie tnie się ?Ma głosowe info ?Dosyć dużo złych opinii jest w necie...
Zachęcony opiniami na forum i zniechęcony ostatecznie ceną garmina, kupiłem vordona. Odczucia mieszane. Używany kilka razy, zrobiłem na nim może z 2000km na moto i poniżej 1000 samochodem. Padła ładowarka do samochodu, dostałem nową od skepu. Na początku podświetlnie robiło robotę i w słońcu całkiem nieźle było widać. Po jakimś czasie stwierdziłem, że w słońcu nie ma w zasadzie różnicy czy podświetlenie dam na max czy min - to samo, praktycznie gówno widać. Pomaga zrobienie sobie cienia ręką Chciałem przejeździć ten sezon i ją reklamować, że padło podświetlenie. Ale tydzień temu w mieszkaniu jak sprawdzałem to podświetlenie działa
Parę razy się zawiesiła - trzeba było włączyć i wyłączyć, parę razy sama się odwiesiła. Przy próbie odpalenia tracka - brak sygnału gps, ale nie bawiłem się tym za dużo, może w złe miejsce wgrałem ślad.
Jeździłem z automapą - ta akurat jest bardzo fajna - na krótkie dystanse, ustawiałem opcję terenową i fajnie prowadziła (po Polsce tylko jeździłem).
Tyle, że automapy nie masz w tym zestawie. To co jest mi nie pasowało od początku. Masz jeszcze alternatywę w postaci nowego larka. Nie wiem czy to lepsze ale było jeszcze nie tak dawno po 120 zeta ;-)
JL79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem