Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.11.2016, 21:03   #10
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pirania Zobacz post
A w czym garmina mapy sa gorsze ? Latam od lat i w polaczeniu z rozumem i papierem daja rade ale moze zacofany jestem..))
To nie kwestia zacofania czy różnicy w jakości. Po prostu niektórzy kompletnie nie widzą powodu aby kupować odbiornik GPS jako dedykowane urządzenie. Mnie przekonywać nie trzeba, namówiłem bliższą i dalszą rodzinę oraz znajomych na Garminy przeróżnej maści robiąc teraz za podręczne wsparcie i serwis Jest jednak spora rzesza ludzi którzy wolą odpalić smartfona i na nim odpowiednią aplikację.

Na pewno widzicie to mijając samochody czy inne motocykle: bardzo wiele osób ma w uchwytach telefony. Zauważają to również producenci tacy jak Garmin czy TomTom którzy otwarcie przyznają, że szukają nowych metod dotarcia do klientów ponieważ w raportach kwartalnych nieubłaganie notują spadki sprzedaży.

Jest to analogiczna sytuacja jak na rynku fotograficznym. Smartfony bardzo wielu osobom zastąpiły aparaty na wyjazdach. Czy to źle? Dla producentów na pewno ale to klient decyduje (a przynajmniej tak nam się wydaje) co chce kupić.
__________________
Konto zamknięte na stałe.
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem