Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.04.2013, 20:54   #29
Marcin.111
 
Marcin.111's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Podkarpacie
Posty: 401
Motocykl: raczej juz nie bede mial
Marcin.111 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 7 godz 1 min 39 s
Domyślnie

Miałem to szczęście że przejąłem swoją jedną sztukę jako pierwszy i dziś już mogłem testować. Dlatego na zdjęciach jest już tylko 5 szt . Jak dla mnie ocgraniasz jest super. Miałem okazję dziś porównać też z Adventure III i poza drobnymi zmianami stylistycznymi dla mnie jest w 100% ta sama funkcjonalność. Jakość wykonania jest naprawdę fajna. Estetycznie jak dla mnie tylko jeden mały plasticzek mógłby być ładniejszy reszta OK. Nie należe do najlżejszych więc musiałem w swoim założyć 30mm adaptery i pasuje idealnie. Nie czuje w ogóle że jest założony. Najbardziej obawiałem się o współpracę ze zbroją ale okazało się że z moim 661 Vapor leży super. W Vaporze żółw z tyłu na górze nie jest przyszyty i w ten mały otwór wsuwa się idealnie tylne podparcie dając dodatkowe trzymanie na swoim miejscu. Przód zakładam na ochraniacz klatki piersiowej. Pod spód też można ale wtedy nie zasuwa się zamek do końca. Paski w swoim usunąłem bo w moim odczuciu nie są potrzebne a więcej zapinania. Jest troszkę więcej akrobacji z zakładaniem bo koszulka moja nie chce wejść przez neck brace dlatego najpierw zakładam zbroje i na nią jersey. Dopiero na końcu neck brace wsuwam pod jersey z tyłu w ten otwór pod żółwia a przód zakładam na jersey. W neck brace wcześniej zapinam jedną stronę. Wtedy drugie zapięcie się odchyla i łatwiej jest zamknąć na szyi. Dla mnie tak jest OK i tylko minimalnie z tyłu koszulka odstaje. Przetestowałem z kaskiem Enduro i szczękowcem HJC SY MAX i obydwa się bardzo fajnie podpierają. Nie ogranicza ruchów a jednocześnie przy większym przegięciu głowy czuć że trzyma i nie pozwala za dużo odgiąć.
Dla mnie produkt pierwsza klasa a pieniądze też super
Teraz tylko
Marcin.111 jest offline