Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.02.2019, 13:34   #21
majkowski1

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: CK
Posty: 628
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: do AE
majkowski1 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 godz 9 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ArtiZet Zobacz post
Czy dobrym pomysłem do nauki jazy dla maluchów 4,5lat jest Bałtów (tam gdzie są w lato dinozaury)
Czy dorosły który trochę jeździ bedzie miał tam co robić
Można tam do szkółki zapisać, ale dla jeżdżących już coś to nie naj... Atrakcji tam wiele nie ma, a zimą wiele w dinozaurach nie zobaczysz. Knajpa jest, ale nic specjal.Qter pisał, żeby można było taśmę mieć, więc lepiej w samym prawie centrum na Skocznię podjechać (szkółka, wyciągi tasmowe, lodowisko, knajpa, bar i wokół las do biegania czy trekingu, można nawet na biegówki się wrzucić jak dużo śniegu). Wszystko w jednym miejscu, ale dla Cb raczej nuda (stok 450m długi i płaski), można ewentualnie przeskoczyć na 1,5km dalszy stok na Telegrafie, tu już coś zjeździsz. Ale bez rewelacji. A centrum wszystko w promieniu 2km. Jak chcesz i Ty pojeździć to Krajno (Sabat) tam stok przynjaminej 850m długi, ale taśmy dla szkółki nie ma...
Polecam skorzystać z portalu http://narty-swietokrzyskie.pl/index.php/kamery można wszystko zobaczyć na żywo i sprawdzić każdy stok co i jak w okolicy po wejściu na każdą kamerkę, wszystkie stoki (oprócz Bałtowa) w promieniu 15km. Coś się da porobić, a najbliższe w centrum Stadion (bdb szkółka dla dzieci), Telegraf czy niedaleko Niestachów (tu też spoko szkółka). Tak troszkę od siebie dorzucę, bo Córkę od 3 lat szkolę u jednego zaufanego instruktora. A jeśli weekend to w soboty polecam karnety za 40PLN na 4h od 20-24tej (prawie wszędzie, ale Krajno to się da coś pojeździć).
majkowski1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem