Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02.12.2009, 23:11   #24
jorge
Autobanned.
 
jorge's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wawa
Posty: 5,200
Motocykl: Tesco
Przebieg: 45 555
jorge jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 5 dni 13 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lepi Zobacz post
Zapytaj tego Pana, czy zna sens słowa rezonans

Zbroja oprócz elementów pochłaniających energię ma także twarde "skorupy" które wcześniej rozkładają siłę (uderzenia) na większą powierzchnię.

Lepsze kurtki mają, lub zakładamy pod nie, żółwia. To nic innego jak część zbroi. Pas nerkowy to też część zbroi.

To co odróżnia zbroję to ochrona klatki piersiowej. Jest to przydatne przy locie na wprost. Co prawda mizerna konstrukcja czachy w afri poddaje się łatwo ale ja niestety mam kata. I raz zbroi nie założyłem.

Ochraniacze na łokciach, ze względu na ich "wypukłość" także są lepsze jeśli maja skorupy.

Generalnie w terenie zdarzają się częściej gleby i dlatego warto wybrać lepsze zabezpieczenie. Ale czy dlatego że na asfalcie są rzadsze gleby to chcesz zabezpieczyć się słabiej? No to już musisz sam sobie odpowiedzieć.
A więc kupuję - jakoś tak wydaje mi się to rozsądny patent - ino jeszcze nie wiem czy całą czy tylko żółwia - ten dajnis bardzo porządnie wygląda

Aha - Lepi podpowiedz jak z kurtką współpracuje - tzn. czy kupić kurtkę większą o rozmiar ? Kobitka kupiła mocno dopasowaną - nawet polar nie włazi i chyba trzeba wymienić na rozmiar większą - proszę o poradę
__________________
Chromolę Afrykę wolę ...Hobbysta Afrykański.

Ostatnio edytowane przez jorge : 02.12.2009 o 23:35
jorge jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem