Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.05.2010, 01:25   #29
burja
 
burja's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: już chyba czas pisac-3miasto:)
Posty: 32
Motocykl: Transalp
Przebieg: realny
burja jest na dystyngowanej drodze
Online: 23 godz 13 min 14 s
Domyślnie

hej Sarah miło Cie poznac ja mam Virginie Lady i...pewnie jak wszedzie-sa plusy dodatnie i plusy ujemne dodatnie-fajnie wykonczona-gl. bzdury typu-kryte zamki w kieszeniach,wykonczenie podpinki, zamek do spodni na rozciagliwym materiale(potem nie ciagnie), zameczki na tzw biodra z boku itd,no i jako jedna z nielicznych damskich ktore mierzylam(z wylaczeniem rózowych pasuje na babska sylwetke-znaczy sie nie odstaje na plecach, nie przemaka-40 min deszczu i nic-przynajmniej narazie-choc narazie tez jest nowa, dosc przewiewna, mozna wypiac tez membrane wiec w lecie nie ma tragedii (jak na czarna kutrke-szkoda ze nie ma jasnych). poza tym-cena-da sie przezyc, serwis gwarancyjny-bez problemu, nadaje sie nie tylko na wyprawe po bułki do sklepu ale troche dalej tez (np do hipermarketu za miastem),posiada normalnej grubosci cordure-a nie polowe cienszą-zalozenie ze kobita bedzie kierowca, nie tylko pasazerem-sposrod wszystkich modeli damskich modek chyba tylko 2(!!) sa szyte z takiej cordury, pozostale to modele dla motoladyplecak..plusy ujemne-po 3cim uzyciu juz musialam sobie sama doszyc odpruwajacy sie rzep na rekawie, ponoc urywaja sie plastikowe pierdzielniki od zamkow, nie daj sie nabrac na "kurtke dopasowana" !! bo faktycznie-kupisz rozmiar ktory normalnie nosisz, pasuje idealnie nic nie odstaje, wygodnie ale.. potem okazuje sie nie wcisniesz pozniej pod nia nic z wyj. dopasowanej koszulki... ja własnie kupilam swoj rozmiar i.. na jesien/zime musialam kupic druga, ktora wprawdzie odstaje na plecach ale pod ktora zmieszcze 2 polary poza tym dopiero jezdzac w tej drugiej doszlam do wniosku ze w Modece wlasciwie nie ma kieszeni-dokladniej sa ale trzeba miec duzy zapas cierpliwosci zeby z nich korzystac(no moze z wyjatkiem wewnetrznej). jest jeszcze jeden plus dodatni-nie jest rozowa i chyba moge ja nazwac-nawet ładna to chyba tyle-powodzenia-zakup ciuchów przynajmniej u mnie okazal sie trudniejszy niz zakup motocykla, ale da się-spokojnie
burja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem