Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14.06.2018, 08:03   #25
chemik
 
chemik's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Wrocław
Posty: 1,425
Motocykl: Husqvarna 701 Enduro
chemik jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 tygodni 15 godz 21 min 25 s
Domyślnie

Adaml,
Nie wiem, czy to plik excela tak liczy, czy to Ty wstawiałeś dane, ale prędkości średnie oscylujące w okolicy 80-85 km/h, zwłaszcza w Azji Centralnej, zwłaszcza w dni, kiedy przekraczasz granice sa nierealne. Aby mieć taką średnią, to prędkość szczytową musisz mieć w okolicy 150 km/h.
Fajnie jest mieć plan i rozpiskę, ale warto też znać jego słabe strony i mieć przygotowane alternatywne akcje aby zapobiegać totalnemu jego rozwaleniu.
Powodzenia w drodze.

PS
Nie wiem, czy chcesz zwiedzać miasta takie jak Kijów, Wołgograd, Astrachań. Jeśli tak, to OK. Jeśli nie, to noclegi lepiej łapać poza nimi, na trasie. Oszczędza się wtedy mnóstwo czasu. Podpowiem, że w zeszłym roku trasę Beyneu - Wrocław przejechałem w 4 dni (w odwrotnym kierunku, niż Ty będziesz jechał):

Beyneu - Astrachań
Astrachań - okolice Borisoglebska
okolice Borisoglebska - okolice Kijowa
okolice Kijowa - Wrocław

Tylko ja już byłem na powrocie, miałem mocne parcie aby dotrzeć szybko do domu. To była niezła orka i nie chciałbym tego powtarzać. Trasę tą masz czątskowo opisaną w mojej relacji, mniej więcej tu się zaczyna: http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29588&page=15
Jeśli faktycznie ten odcinek traktujesz tylko jako konieczny transfer, masz twardy tyłek i mocną samodyscyplinę to 5 dni na taką trasę będzie optymalne i bez napinki.

Ostatnio edytowane przez chemik : 14.06.2018 o 08:16
chemik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem