Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.06.2017, 08:57   #12
Amper
 
Amper's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2016
Miasto: Zielona Góra/Drezdonko
Posty: 2
Motocykl: CRF1000L
Amper jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 31 min 22 s
Domyślnie

Witam, w odpowiedzi na tak zadane pytanie chcę się podzielić z Wami moim ostatnim doświadczeniem. Zaraz po zakupie nowego moto, kupiłem tankbag Givi XS320. Rzeczywiście jest dopasowany kształtem do baku NAT, mocowanie tanklock jest świetne. Szybko odpinasz torbę od motocykla i jeszcze szybciej ją wpinasz. Są jednak małe wady wady tego rozwiązania. Tankbag nieco wisi na bakiem w części poza mocowaniem (część opadająca w stronę siedzenia) co sprawia, że cięższe przedmioty znajdujące się środku mogą obijać zbiornik, zwłaszcza że dno torby jest wykonane z bardzo cienkiego materiału. Dodatkowo to samo dno tankbaga od strony zewnętrznej jest bardzo szorstkie co podczas wyjazdu do Portugalii podrapało mi dość mocno lakier na zbiorniku. Na szczęście zauważyłem to w porę i udało mi się spolerować liczne rysy a potem zabebzpieczyć zbiornik. Teraz mam naklejony tankpad i wsadziłem wkładkę usztywniającą dno i jest O.K. ale możecie sobie wyobrazić moją minę i wkur...... jak zobaczyłem co z moim nowym motocyklem zrobił dedykowany do niego tankbag.
Generalnie mogę polecić Givi XS320, jednak warto wziąć po uwagę wady o których pisałem, poza nimi zostają same zalety.
Amper jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem