Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.10.2018, 19:24   #76
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

Husky mam nadzieje ,że się nie obrazisz ,ale wrzucę do tego wątku kilka fotek oraz informacji na temat Mołdawii i państw przygranicznych z ostatniej wycieczki.
Nie zamierzam klecić epopei bo raz ,że mi się nie chce, a dwa znowu zacznę i nie dokończę, mam do siebie później żal o takie występki.
Bohaterów wycieczki pewnie będzie można wyłuskać ze zdjęć.
Forma przekazu niech powstaje sama i bez planu...


Czas podróży 2 tygodnie i ok. 5000 kilometrów.
Motocykle wszelakie, ale z zakresu enduro. (Przynajmniej z nazwy bo niektórzy kierownicy wykazują już tendencję bliższe motocyklom klasycznym)



Polska-Czechy-Słowacja-Ukraina-Rumunia-Mołdawia-Naddniestrze-Węgry, jakoś się nazbierało...



Wrocław-Użhorod -bez autostrad na ile to możliwe, ale za to podziwiając zamki z opisu Jochena

Najebka i spanie w : www.hotel-praha.com.ua/en ceny przystępne jak na tak potencjalnie ekskluzywny hotel:-).Wiadomo Ukraina!

Służbista na granicy trochę świrował a ,że wyjazd był pod wezwaniem:nie dajemy w łapę, nie płacimy mandatów to chwilę to trwało zanim miał nas dosyć.
Po przekroczeniu granicy około 23 już nic nam się nie chciało poza zimnym browarem.


Rano nawet śniadanie w cenie jak się okazało i pocisnęliśmy na połoninkę Równą

DSC00003.jpg
zdecydowanie lepsze foty są już na tym forum


Trochę wdechów i wydechów oraz podziwiania krajobrazów i ruszamy na Borżawę

Nocleg robimy tutaj wraz z niedrogim i średnim żarciem...
http://goranin.com.ua/ua/

Dobry punkt aby wjechać motocyklem na połoninę borżawską, która już jest coraz mocniej eksploatowana.
Gaziki ,łaziki, quady terenówki i wszystko co daje rade, ciśnie do góry za parę hrywien z ludziskami ku górze.
Niektórzy z naszej wycieczki pokusili się nawet o powrót z góry na para-czymś tam, co lata...


Wieczór mija pod znakiem słodkiego, czerwonego, winnego napitku ,niestety nie pamietam nazwy...
__________________
Agent 0,7

Ostatnio edytowane przez calgon : 11.10.2018 o 19:57
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem