Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10.01.2013, 12:30   #12
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Wszystko się zgadza co napisaliście , głównie to :

Cytat:
Napisał Ola Zobacz post
Masz co opowiadać
ale nie ukrywam , że się sobą (poważnie) rozczarowałem bo będąc tam, przeżywając tyle przygód itp. itd. można było zrobić z tego ciekawsze slajdowisko.
Nie poddam się, bo to nie leży w mojej naturze. Po prostu na kolejne postaram się lepiej przygotować.

Jeszcze raz ukłony i podziękowania Wam za przybycie. Nie liczyłem na taką frekwencję bo wiem ile szumu narobiliśmy z Markiem, ile narobiłem go później sam, wiem ile złych emocji wzbudzał wyjazd bo każdy bał się otworzyć lodówkę ... Próbowałem znaleźć złoty środek pomiędzy promocją wyprawy (czyt. Sponsorów) a tym czymś za co lubicie podróże.

Krótko i zwięźle : obiecuję poprawę co do slajdowiska jak ktoś pisał szczerze (ufam, że wszyscy :P)to może się skusi na kolejne i będzie mógł obiektywnie porównać za kilka miesięcy czy poszedłem w dobrym kierunku.

P.S. Muszę się w końcu wybrać na jakiś zlot afrykański i po obcować z Wami dłużej bo ( tu znów przepraszam... ) mam cholernie słabą pamięć do imion, twarzy - więc jeśli gdzieś, kiedyś kogoś nie rozpoznam, to nie do cholery dlatego, że zadzieram nosa, że mam się za kogoś bo byłem w Afryce, naprawdę, jest jak napisałem - najnormalniej w świecie nie pamiętam ;(
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem