Wątek: Pomocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.07.2016, 00:51   #1
Master


Zarejestrowany: Feb 2015
Miasto: Wa-wa/Fermoy
Posty: 26
Motocykl: RD07
Master jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 14 godz 30 min 23 s
Domyślnie Pomocy

Siemano Wszystkim
Potrzebna rada porada pomoc
W skrocie opisze co sie stalo,bylismy w drodze do Hiszpani,ale we Francji zalalem gowniana benzyne pb 95 e10 ktora ma dodatek bioetanolu czy jakiegos innego wynalazku,po zrobieniu ok 200km zaczely sie dziwne cyrki,Afryka zaczna sie dlawic i ma podobne objawy do konczacej sie pompy paliwa z tym wyjatkiem za obrotomierz odstawia wlasne cyrki trzyma 3000 obrotow potem skacze na 5000,6000 ale silnik pracuje rowno,zatrzymujemy sie na stacji i zabieram sie za wymiane pompy.Z pomoca przychodza miejscowi motocyklisci i zapewniaja ze to wina benzyny,jedziemy do nich i z rana wymieniamy benzyne,czyscimy filtr;to pomaga na okolo 100 km,wracamy znowu sie dlawiac.Afryka idzie na wymiane swiec gazniki do czyszczenia ultra dzwiekiem,membrany cale nie wypalone plastkiowe wynalazki w srodku wymienione,po zlozeniu calosci do kupy pomaga na ok 60km znowu sie zaczyna.wymieniamy pompe spinamy tez na grawitacje i nic nie pomaga,sam juz nie wiem co to moze byc,obrotomierz dalej warjuje AFRYKA SIE DUSI dodam jeszcze ze z modulu zaplonowego slychac delikatne trzaski i nie wiem czy tak powinno byc.pomozcie chlopaki bo zaraz wylysieje;czeka nas droga powrotna z calami gratami i nie wiem czy nie staniemy,
Czy ktos wie jak to wyglada z modulem zaplpnowym kiedy siada? Sorry za znaki ale pisze z Francuzkiego komputera Afryczka to RD 7
Master jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem