Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17.05.2018, 01:23   #9
danek
 
danek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Nowa Sól
Posty: 120
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
danek jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 3 min 48 s
Domyślnie

Zwierzyniec coraz bliżej..

Opracowaliśmy już dla Was dwie świetne trasy.

Pierwsza to rajd z roadbookiem po najładniejszych trasach lubuskiego. Do zobaczenia będą zabytkowe zamki, pałace i dwory. Odwiedzimy też dzieciaki z Domu Dziecka gdzie zrobimy jakiś konkursik - slalom, ósemkę, czy konkurs na wolną jazdę. Całość trasy po malowniczych, bocznych drogach.



Przy okazji wpadliśmy na pomysł stworzenia Lubuskich Tras Motocyklowych - więcej o tym TUTAJ



Druga trasa to wycieczka enduro. 50-60, a może nawet 70% offroadu. Podobną trasę zrobiliśmy na Wakacjach z Duchami - naszej drugiej imprezie, na którą zapraszam we wrześniu. Mnie się udało GSem, ale jeden Trampek leżał, więc powinno się Wam podobać heheh



Więcej fotek z trasy enduro znajdziecie TUTAJ



Wiedźcie, że dla samych wycieczek warto przyjechać, a to nie wszystko..
W tym roku Zlot będzie zamknięty, bardziej kameralny. Będą gitary, ognisko, "dzik", koncerty, lane piwo, dobre jedzonko, koszulki i zero komerchy.

Niestety po przeliczeniu wszystkich kosztów nieznacznie musieliśmy podnieść cenę. Teraz przy przedpłacie do końca maja jest 110 zł, a na Zlocie 130 zł.
W razie pytań proszę dzwonić i pisać - 502 069 945 i daniel.koltun@gmail.com

Proponuję już zacząć układać listę startową. Zapraszam Was wszystkich bardzo serdecznie.

Ja zaczynam, bo i tak będę

1. Danek

Pozdrawiam,
Danek
danek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem