Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.01.2013, 19:30   #2
igi
Ciśnienie rośnie ;)
 
igi's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2012
Miasto: Opole
Posty: 636
Motocykl: RD07a była... :(
Przebieg: 58000
Galeria: Zdjęcia
igi jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 11 godz 56 s
Domyślnie

No i się zaczęło. miałem tylko godzinkę wiec przygotowałem pokrywę do zdjęcia została na 4 poluzowanych śrubach, ale i tak roboty się narobiło.





A tak przy okazji wie ktoś jaki kod ma lakier ramy bo mam kilka "kwiatków".





pierwszy problem miałem jak zabrałem sie za kolektor jak do ch..a wykręcić te "drugie nakrętki z kolektora, bo pierwsze (łatwiejsze) poszły od razu ale spoko dałem rade. No i po zdjęciu wydechu następny "kwiatek" pokazuje na zdjęciu.




a w zasadzie na kilku zdieciach





Jak żyć panie premierze? Co robić spawać jakąś końcówkę tylko tam jest taki specjalny materiał jakiś igelit czy co? można to kupić gdzieś czy co? dodatkowo odkryłem ze tłumik to jedna wielka grzechotka coś tam DUŻEGO!! lata a tak ładnie z zewnątrz wygląda. Do tego obejma, która miała to trzymać to głównie trzymała się tego, wydechu.
Rychu a ty za swojego Leona ile dałeś, może jak już wymieniać to po grubości muszę internet poprzeglądać a wy radźcie.

Co do garażu to faktycznie nie u Rycha tylko w ktm'ie na budowlanych 6 z odwiedzinami no problem ale ciężko powiedzieć kiedy bo wpadam jak mam czas dziś 15-16 byłem jutro nie wiem bo Marcin wyjeżdża na śląsk jak zdąży wrócić przed 15 to też będę. Można wpaść i wypytać Czaso-umilacz tylko bez% bo kierownica występuje w drodze do domu. Elektrykę będę robił gdzie indziej mam na Kępskiej bardzo dobrego elektryka i do tego kuzyn żony .

Foto-plastykon będzie kontynuowany, coś mi się wydaje, że kwiatki będą coraz piękniejsze oby tylko nie w środku.
__________________
Lepiej przeżyć małą przygodę, niż siedziec w domu i czytać o dużej.

Ostatnio edytowane przez igi : 03.06.2013 o 12:06
igi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem