Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.02.2019, 15:43   #178
majki
 
majki's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gwe/Warszawa
Posty: 3,494
Motocykl: CRF1000, RD04
majki jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 3 dni 23 godz 26 min 45 s
Domyślnie

Emek...za miękki przód Serio Ja do przodu nie mam większych zastrzeżeń, powiedziałbym, że jest nawet dość sztywny (porównywałem do 990S jak ją miałem i odczucia miałem podobne). Jedyną zmianą z przodu jaką bym chciał to lagi od ATAS... Natomiast tył jest zdecydowanie zbyt pluszowy/komfortowy, przy szybszej jeździe w offie czy na czarnym się gubi, sag za duży na max skręconym napięciu i podkręconych tłumieniach (jeżdżę solo, 95kg, prawie 2m wzrostu). Rzadko przód zamykam ale tył zdecydowanie częściej idzie za głęboko...

Co do sprężyn Hyperpro, to nie udało mi się znaleźć danych dotyczących jej faktycznej twardości (nigdzie tego nie podają, tylko magiczne +20mm). Natomiast opinie w różnych miejscach w sieci ma pozytywne...nie sądzę, żeby po jej założeniu nagle było drewno z tyłu...szczególnie jak kierownik nie waży 70kg... Ci co kupili mogli by przetestować, przecież nic nie wybuchnie od tego... Napisałem do Brody o nowe wrażenia, bo mówił, że zakładał komplet sprężyn od nich i był zadowolony...

Co do działań na tylnym amorze mam narazie wymęczoną odpowiedź od BFG suspension (chwalą się, że robią zawiasy m.in. dla Sonika i Paska...):
- piston kit race tech 815zł
- sprężyna Ohlins 620zł
- robota 600zł
Czyli 2koła za przeróbkę...

Pierwsza ich reakcja na pytanie była:
"Przy tej wadze seryjny amortyzator nie da sobie rady. Dobrym pomysłem jest zmiana całego tyłu na akcesoryjny ze sprężyną dobraną do wagi."

Zestaw race tech: Shock Gold Valve Kit SMGV S4603 $179.99 Includes complete Instructions, Shock Gold Valve Piston, Valving Shims, Valving Charts. ok.700zeta czyli grubo...

Czekamy na Diabły i PKSa...
__________________
Afra - jedyna, wierna kochanka!!!!
Pożegnane bez żalu: 990S, 690R, DR650SE, XF650
majki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem