Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.03.2019, 19:52   #29
Widmo80
Pracuj uczciwie dla dobra swego kraju- dostaniesz rentę , bilet do raju
 
Widmo80's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2015
Miasto: Dzierżoniów
Posty: 964
Motocykl: RD03
Przebieg: 12 000
Widmo80 jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 22 godz 59 min 11 s
Domyślnie

Matjas - nie czytałem całego tematu , ale powiem Ci tak - Beton, po kilku latach będzie wyglądał masakrycznie i obleśnie. Złuszczy się, piach i tak do domu się będzie nosił a wygląd będzie wywoływać rzyganie.. To już lepiej wykorytować i wsypać destrukt asfaltowy czy tam frezowinę. Zagęścić/ubić i powinno być ok. Przerabiałem brukowanie 400 m ostatnio i coś tam wiem . Ja kładłem granit . Jak jesteś z Dolnośląskiego to kupisz tonę za 220 zł i z niej ułożysz około 6 metrów. Mówię o takiej 8x8 cm. wiem że ceny są pojebane teraz i nawet nie chcę wiedzieć
Betonowa w naszym DSS kosztuje około16 zł , przynajmniej rok temu tak chcieli , teraz nie wiem. Korytujesz, wsypujesz około 20 cm podbudowy , np 0-31 mm - ubijasz porządnie zageszczarką 500 kg , z grubsza już poziomując , robiąc spadki. Na to z 3 cm miału 0-2 mm-po rurkach, deskach, obrzeżach, jak zamontujesz wcześniej, sciągasz deską, łatą ,tak by zrobić płaszczyznę dokładną i na to układasz kostkę ( mam na myśli betonową) Pójdzie szybko. Najwiecej pitolenia z docinkami ewentualnymi . na kostke piasek, miotła i fugowanie i na koniec lekka zagęszczarką z gumą i ubijanie kostki. Koniec
Widmo80 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem