Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.02.2024, 23:57   #3
trzykawki


Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 515
Motocykl: Brak
trzykawki jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 1 dzień 7 godz 31 min 51 s
Domyślnie

Miałem w kombi w full wersji z automatem. Jak zdawałem było coś koło 190 tys. Lekko nie miała prawie codziennie dojazdy do Łodzi,i z wawy. Miałem jakieś 3 lata. Z awarii co unieruchomiło samochód na tydzień padła nagrzewnica. A poza tym nic. Oczywiście reguralny serwis w Aso. Bardzo miłe prowadzące się auto. Gorzej z miejscem w środku, pomimo że na zewnątrz to kawał fury. Samochód ciężki przez co trochę więcej pali niż by na diesla przystało ale nie ma dramatów no i oczywiście zależy jak się jeździ. Ja po wjeździe na a2 nastawiałem 170 na tempomat i wychodziło 9. Tak ja wspomniałem miejsca nie za wiele a bagażnik, mimo że kombi, niespecjalny. Ja zdawałem to zaczeła pogwizdywać turbina. Zero dolewek oleju pomiędzy wymianami, w przeciwieństwie do passateri, które miałem potem.. ogólnie Insigniami jeździłem trzema na przestrzeni lat 2010 2019. Wszytko w dieslach. Ogólnie nic się nie działo a każda robiłem przebiegi powyżej 150 160 tys. Te ostatnią wspominam najmilej bo najprecyzyjniej się prowadziła, sztywna z bardzo dobrym zachowaniem przy większych prędkościach. Te 170 kucy to niby sporo ale tak jak pisałem masa robi swoje.
trzykawki jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem