Wątek: Jaka Kurtka ?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.12.2010, 17:19   #60
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,550
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 3 min 15 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sebol Zobacz post
Tak czytam o super nieprzemakalnych technologiach z NASA to czy nie lepiej wozić ze sobą dobrego ortalionowego kondona który nie przemoknie i zakładać go tym bardziej jeśli wiemy , że będzie większość drogi padało ? Membrany są fajne bo fajnie wiatr zatrzymują ale jeśli chodzi o 100% skuteczności ochrony przed H2O to nie wierzę . Jak ktoś nawet napisał , że po jakimś czasie można się spodziewać , że będziemy mokrzy .
W tym roku latałem dwa tygodnie po Szkocji w deszczu i w kondonie. Lało codziennie. Po tygodniu najchętniej zostawiłbym go w rowie. Tak czy siak byłem mokry, ale od środka przy braku oddychania i całodniowym noszeniu tego wynalazku. Temperatura w lipcu była ok 10-15 stopni więc nie gorąco, a i tak czułem się jak buchta na parze.
Inna rzecz to ciągłe ubieranie i ściąganie kondona trochę mnie wku.... ało, bo pogoda była w kratkę i kilka razy dziennie lało. Jak nie lało to oczewiście jak najszybciej ściągałem go żeby za chwilę znowu ubrać.
Po tym doświadczeniu jestem w stanie wydać trochę więcej dukatów i szukam ciuchów z gore.
Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem