Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.12.2019, 11:52   #20
Metel
 
Metel's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Kraków
Posty: 80
Motocykl: Transalp
Metel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 14 godz 51 min 55 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał sagittariush Zobacz post
Co do stereotypów - no cóż, spowodowane są one przeszłością naszego kraju i dzisiejszym przekazom z mediów, które dotykają przede wszystkim polityki. Na szczęście wielu z nas, ma otwarte umysły i wie, że stereotyp to mit. I Ty im nie ulegaj obserwując Polaków
Staram się Co dotyczy stereotypów, mam nawet doświadczenie. W 2015 roku, miałam spotkanie z Polakami w Witebsku (Białoruś). Zdaje mi się, że był na nim również Miszel. W sąsiednim budynku mieszkali bajkierzy z Petersburgu. Zanim się przywitaliśmy, Rosjanie powiedzieli: "Wiemy, że wszyscy Polacy nas nienawidzą". Polacy na to się uśmiechnęli i powiedzieli: "Nam też wmawiają, że Rosjanie nas nienawidzą".
Wieczór był bardzo przyjemny i ciepły, z uśmiechami do siebie nawzajem, toastami i pysznym jedzeniem, gdzie bariera językowa nikomu nie przeszkadzała. I niech już tak zostanie

Cytat:
Napisał sagittariush Zobacz post
Z pewnością będę wnikliwie śledził Twoją opowieść, ale mam jeszcze taką sugestię dla forumowiczów.

Proponuję zorganizować "masowe" spotkanie z Kateriną, by móc posłuchać opowieści Kateriny "na żywo", pogadać i poznać całą ekipę, którą ciągnie kierunek Rosja, być może nawet z perspektywą zorganizowania wyjazdów w grupach i podgrupach

Katerina, co Ty na to? Podjęła byś się prowadzenia prezentacji na takim spotkaniu?
Mało tego, że będę musiała wykładać w języku obcym, który na razie nie jest u mnie wystarczająco bogaty, nie jestem zawodowym narratorem. Lecz jeśli Wam to nie będzie przeszkadzać, dlaczego nie?
Bardzo chętnie z Wami się spotkam i pogadam i odpowiem, jeśli potrafię, na jakieś pytania na żywo. Dziękuję za Wasze zaufanie i zaproszenie! Bardzo mi miło

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 19.12.2019 o 10:42
Metel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem