Wątek: Fan Klub Mitas
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06.04.2008, 22:18   #17
chinol
青年商會及台北縣警察局
 
chinol's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Poznań
Posty: 804
Motocykl: RD07a
Galeria: Zdjęcia
chinol jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 10 godz 12 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szpilon Zobacz post
Witam!
Pierwszy raz założyłem E09 (kostki) na sprzęta. Z dużą niepewnością i ostrożnością nakręcałem pierwsze kilometry i muszę stwierdzić...... że są rewelacyjne. Spodziwałem się na asfalcie ślizgów, braku kontroli, hałasu, wibracji itp. Tym czasem jest wszystko w normie, nie buczy, hamuje dobrze a winkle stabilnie i bez nerwów. Natomiast w terenie to DZIKI UŚMIECH I ZABAWA PO PACHY!!! Pierwszy raz moja Afryka (ze mną oczywiście) tak raźno śmiga po leśnych duktach, piachu, łąkach, polach itp.! Myślę że dzięki tym oponom przełamałem jakąś barierę w swojej dyńce co do terenu. E09 rządzi...
one chyba zaczynają bardzie hałasować po jakimś czasie mniej więcej jak przód zejdzie połowę. wtedy tył to już wyje tak ze powyżej 110 mam wrażenie ze jakieś łożysko buczy w silniku albo coś ostatnio bardzo nasłuchiwałem ale okazało sie ze to tylna opona. po założeniu nowych mitasów to bardziej przód wył

mi tam uszy odpadają (kask mam enduro) od tego hałasu

generalnie na deszczu tył bardzo łatwo zblokować

myślę ze relacja cena do jakości czyni z niej dobra oponkę za rozsądne pieniacze ale na deszczu trzeba uważać ( zresztą na deszczu na każdej oponie uważam ) w terenie rewelacja

kto raz wjechał na kostce w teren już nie chce innej opony

E-09
__________________
RD07a, 非洲是最好的
chinol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem