Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26.01.2018, 09:46   #27
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,802
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 6 miesiące 16 godz 7 min 32 s
Domyślnie

Serwis zawiasu robi się co ileś tam. Ja robię regularnie co rok, po każdej wyprawie. Nie stwierdziliśmy żadnych uszkodzeń wewnątrz lag, golenie w tolerancji fabrycznej. Nie mam bladego pojęcia jaki wpływ może mieć na jazdę to wycieranie. Ktoś to odczuje, wydajność zawiasu spadnie, lagi nagle się połamią?

Tępa praca przy szybkim dobiciu - konia z rzędem temu kto z normalnych użytkowników rozpozna że zawias pracuje tępo bo anoda się wytarła.

Ja to wsadzam w szufladę "mam anodę, dobre samopoczucie i jestem lżejszy o 700 pln". Moto jeździ, doopę wozi po dalekich krainach i nie mam zamiaru zaprzątać sobie głowy tym czy coś się wyciera czy nie. Prawy podnóżek jest słaby i to fakt ale ilu osobom się połamał w odniesieniu do liczby sprzedanych egzemplarzy? Moje moto leżało wielokrotnie i nie połamał się. Może fart. Jak się połamie to się będę martwił. Jak ktoś lubi mieć dobre samopoczucie dołoży żelazo od Mady i będzie spał spokojnie.

Demonizujemy jakieś drobne bzdety i szukamy motocykla idealnego. No to ja mówię że takiego nie ma. Jak nie pasuje NAT to zaraz się pojawi nowa Tenera i KAT. Gdybym dziś miał kupować NAT to bym poczekał co wyplują inni choćby po to aby mieć jakiś wybór. Już widać że Honda zmierza do większej penetracji rynku zarezerwowanego dotychczas dla BMW czyli jeździdła bardziej szosowego niż terenowego - stąd mamy komputery, RBW i inne fajerwerki.

NAT to nie jest motocykl terenowy i tyle. To że ma duże koła nie robi z niego enduraka. To moja subiektywna ocena jako użytkownika z jakimś tam przebiegiem. Nigdy nie zawiodła mnie w trasie, jeździ dzielnie i spełnia swoją funkcję. A czy bym kupił po raz drugi jako nowy? Wątpię. Kupiłbym dwa używane motocykle - jeden do jazdy we dwójkę po czarnym i drugi do dualowania ze świadomą akceptacją mankamentów jednego i drugiego.
Emek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem