Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.11.2023, 15:43   #2
Navaja


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 928
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Navaja jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 1 dzień 1 godz 32 min 30 s
Domyślnie

Dziękuję Ci za ten film. I chylę czoła, bo odstawiłeś kawał roboty przygotowując takiego tracka.
Oglądając w 2019 Twoją realację z Bośni, myślałem: nic szczególnego, tu byłem, to też widziałem.
Natomiast miejscówki z tego roku wybijają z butów. Szczególnie te z pierwszej połowy filmu.

Smutne to co piszesz o Satorskim jeziorze. Wg mnie budynek tam stojący nie był nigdy schroniskiem. To był domek dla myśliwych należących do ichnniejszego związku łowieckiego czy jak go tam zwał. To nie było nigdy udostępnione publicznie. Owszem można było skorzystać z zewnętrznego kranu z bieżącą wodą czy też przenocować w pobliżu - sam tam kimałem kilka razy pod tym dachem z boku budynku. Ale sama chałupa była zawsze zamknięta na solidne zamki. Tak więc powiem szczerze trochę się zdziwiłem jak w Twoim filmie z 2019 roku zobaczyłem, ze spaliście w środku. No ale może potem otworzyli tę pakamerę.

Niestety świat również w Bośni się zmienia. Za chwilę dociągną asfalt do samego Lukomiru i zrobi się tam taka sama cepeliada jaka panuje obecnie choćby i w Teth.
Navaja jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem