Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.07.2023, 12:21   #1
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,755
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 7 godz 21 min 58 s
Domyślnie Jaki niedrogi Interkom - porada

Jak w temacie. Nie wiem czy dobry dział..

Przez lata ceniłem sobie to, że jadąc motocyklem nikt mi nie zawraca d.... znaczy gitary.

Bardzo powoli, ale jednak - dojrzewam do zakupu interkomu. Raz, że jak jadę do/z pracy czasami dobrze byłoby móc telefon odebrać, ale dwa - zabieram żonę na jakieś przejażdżki, wycieczki. A ostatnio szwagier maxi-skuterzysta zakupił motocykl i się wdraża. Trzy, mam nawigację która umie się z interkomem łączyć (w sumie nie wiem po co).

Czasem przydałoby się coś więcej niż machanie i miganie długimi jak jedziemy na 2 motocykle, tudzież ciągłe otwieranie szyb i krzyczenie przez ramię z pasażerką

Jednocześnie, mentalnie nie jestem w stanie wydać więcej niż powiedzmy 400-500zł na coś takiego (znaczy na 1 kask) czyli równowartość mojego kasku (Caberg EGO, integral i tak pewnie pozostanie).

Wyczytałem że taka marka jak FreedConn mieści się w takim budżecie i jest OK. Macie? Znacie?

Tylko nie proponujcie mi opcji pt. "Tylko xxxxxx za 1500zł na 1 kask, inaczej bez sensu, nie działa itp.". Jak tak jest to kolejną dekadę będę jeździł bez tego W kategorii gadżetów i płacenia za nie zbyt dużych pieniędzu to skrzywienie mam tylko i wyłącznie na punkcie nawigacji Garmina.

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem