Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.09.2020, 13:46   #689
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie

Darku odnośnie tego co piszesz to dokładnie tak jest. Jeden lubi jak mu Cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą - każdy inaczej postrzega niby te same przedmioty. Porównując do poczciwej Dr650Se to X jest w mojej ocenie bardziej "hardcorowy" ale jednak podobny. Oczywiście wysokość to inna liga, jest większy choć nie cięższy, przy ori siodle bardziej ciśnie w dupsko, silnik pracuje mniej aksamitnie ale chyba z większym kopem /przynajmniej w porównaniu do ori Dr-ki na seryjnym gaźniku i wydechu/, prowadzi się podobnie choć pozycja jest nieco inna, przy mojej wadze zawieszeniowo jest chyba jednak lepiej. Rozmawiając z Tobą, o ile pamiętam, mówiłeś o odczuciach z jazdy zmotanymi XCountry a to chyba jednak nawet po wymianie zawiasu i kół nie jest to samo /inny kat główki ramy więc i prowadzenie po luźnym może być delikatnie odmienne/. Na dzisiaj jestem bardzo kontent i mam nadzieję, że tak zostanie. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie silnik /pomijam specyficzny dźwięk pracy, któremu bliżej do KTM-a jak Japoni/ - spalanie asfalt-teren-autostrada na kostce z "krytycznym" indeksem oporów toczenia i kierownikiem z klamotami cirka 140 kg. średnio poniżej 5l./100km. a prędkość przelotowa na A4 to tak 120km./h bez jakiejkolwiek zadyszki no i zero poboru oleju.

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 25.09.2020 o 13:51
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem