Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.09.2020, 20:51   #682
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,032
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 58 min 0
Domyślnie

No i po wycieczce na zachód. Poszły Czechy z ich Szwajcarią, jakaś grota gdzie ichniejszy klub motocyklowy urządził knajpę z możliwością wjazdu i picia bez zsiadania z "konia" no i Adrspach czy jakoś tak podobnie. Po drodze były też inne atrakcje typu Kaplica Czaszek chyba w Czermnej i jakaś trasa fafnastu zakrętów ale bez szału. Powrót po TET południe gdzieś przed Opole i zjazd na A4 bo do domu trzeba było wracać. Generalnie na Tecie z dwa zamotania w tym jedno z zerwaniem elektrycznych pastuchów a drugie gdzieś po jakimś leśnym podjeździe z tablicą teren prywatny i przelocie po lucernie czy innym poplonie oraz kukurydzianym lesie. Jako, że sucho było a czteroosobowy peleton zamykałem z drugim nierozważnym, to pył mam wszędzie łącznie z jelitem grubym i zatokami. Wracając do X-xa jest kolejna strata /szkodnik Katem dawał i mi lampe wyszklił kamiordolami/ i poważna awaria - pocił się mocno przewód odmą zwany, który pcha resztki ciśnienia z pod czapki do zbiornika z olejem, oczywiście przewód wymieniony za cirka 3 PLZ ale ta poważna awaria doprowadziła do takiego upierdolenia motocykla mieszanką kurzu z olejem, że koszt jego mycia wielokrotnie przekroczył wartość węża. Dupa się dalej przyzwyczaić nie może ale odcinki po 600km. dziennie już zaliczyła. No i TET południe a dokładnie jego pierwsza część z zachodu do Opola powinna nosić nazwę AgroTetu, w życiu tyle kukurydzy i ściernisk po niej nie widziałem a zapach o tej porze roku wszem i wobec znać daje o rolniczym charakterze regionu - trasa fajna i ukłony dla tych co się im chciało ale jak jest sucho to w grupie polecam wszystkim jechać jako pierwszy.
Ps.
Jeszcze w tym roku planujemy zrobić odcinek II ale w mańkę od Kazimierza do Opola - mam nadzieję, że tam kukurydza już się kończy.
X jest coraz bliższy sercu memu choć mej dupie z sercem nie po drodze.

Ostatnio edytowane przez Pawel_z_Jasla : 23.09.2020 o 21:20
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem