Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29.10.2020, 19:51   #752
GregoryS


Zarejestrowany: Oct 2018
Miasto: Zabrze
Posty: 1,125
Motocykl: ATAS 2019
Przebieg: 11000
GregoryS jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 1 dzień 14 godz 24 min 33 s
Domyślnie

U mnie od tygodnia starszy brat WP5, czyli model Oukitel WP6.
Roznice pomiedzy powyzszymi to oczywiscie cena - WP6 jest dwa razy drozszy, ale udalo mi sie wyrwac na aliexpress za 900 zeta. Jakby wpadl "w oplaty" cena bylaby mniej atrakcyjna.
Poza cena to ogolnie nieco wiecej telefonu - szybszy procek, wiecej ramu, wiekszy wyswietlacz, wieksza bateria, wieksze wymiary itd. Wagowo wychodzi podobnie jak WP5 - czyli CIEZKO !! Serio, jak ktos nie nosi paska do spodni a telefon jest w tylnej kieszeni, to raz - kieszen musi byc duza, i dwa - do przeproszenia sie z paskiem wystarczy wtedy jeden dzien z tym telefonem w tylnej kieszeni. To naprawde kawal klocka - 380 gram.
Syntetyczne testy daja wyniki porownywalne z Galaxy S8, czyli flagowcem sprzed 3 lat. Aktualnie okreslilbym go jako mocny sredniak. I dla mnie pasuje, nie gram w gry, ale nawigacje chodza plynnie, przegladarka i aplikacje odpalaja sie blyskawicznie, srednie zajecie ramu to 3gb z 6 dostepnych. Aparat szalu nie robi, ale mape jakby co bez problemu da rade sfocic Jakosc dzwieku dobra. W pelnym sloncu widocznosc wyswietlacza slaba.
Najwieksza wada to waga - no jest to kloc i juz. Jezdzac na rowerze non stop waga telefonu wygina mi uchwyt, musze cos wykombinowac. Ale z drugiej strony nie ma strachu ze jesli nie daj Boze wypadnie z tego uchwytu gdzies w amoku to sie rozpadnie w drzazgi.
Najwieksza zaleta to pancernosc i bateria... no to jest po prostu blogoslawienstwo. Przy moim uzytkowaniu, czyli troche przegladarki, kilka rozmow dziennie, i nieco nawigacji ladowanie starcza mi na 4 dni.
Czy warto - imho warto jesli ktos da rade zniesc gigantyczne rozmiary i wage. To dobry sredniak jest, do tego pancerny z mocna bateria.
GregoryS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem