Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.09.2015, 21:36   #54
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kristos Zobacz post
,,Kristos chłopie bo jak wątek był zakładany to nie było wiadomo o kogo chodzi! Nie kumasz tego? Dopiero potem się okazało,,
Parę razy dostałem po uszach za pisanie nie na temat... Od tego jest mod by wyodrębnić inne treści.
Dopiero potem się okazało. Co? Że to nie był wypadek? Że to był kolega? Ile razy byłeś na jego urodzinach? Do pozostałych ofiar wypadku też napiszesz jak bardzo Ci przykro?
W drugie j kwestii się zgadzasz? Czyli też uważasz, że osobę nieżyjącą można odsądzić od czci i wiary?
Adagiio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Banuj kolejnego!
Wykryłem kolejny element bełkoczący pijacko!
Pozdrawiam i przenoszę się do opisów wycieczek (na tym forum- żeby było jasne) teraz tam będę pisał to co myślę.
Piję piwo aktualnie to fakt.

Nie że wypadek tylko o kogo chodzi chłopie i dlatego wątek nie nosi tytułu 'Tomek kolega instruktor odszedł' albo coś w tym stylu. Kilka osób napisało kondolencje itd. wątpliwości wyraziło. Trzeba było chlew robić? Nie. Można inaczej.
W drugiej kwestii po prostu Cię rozumiem. Nie jestem za tym, aby gloryfikować kogokolwiek tylko za to, że zmarł albo zginął tragicznie tak jak nasz prezydent itd. Gdybyśmy pogadali przy wódce to może więcej byś dowiedział o moich poglądach w kwestiach odchwaszczania.

Pozdrawiam - chętnie bym coś poczytał ciekawego.
__________________
Motto nr 1: Uważać na mokre pieńki i siekiery
PARYS jest offline