Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.11.2023, 22:38   #15
sluza
 
sluza's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bialystok I Akalice
Posty: 1,707
Motocykl: AT RD07a; XR600R
sluza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 19 godz 28 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dlugi_TA Zobacz post
Interesuje mnie choćby dojazd do Paklarske Stijene, którędy, czy ciężko było? Mam TA650, z bagażami sporo waży, umiejętności u mnie oceniam na nikłe choć zdarzało mi się wpychać w teren (kawałek TET MNE czy choćby Lukomir). Dodatkowo jeżdżę sam więc w razie czego sam muszę sobie radzić - kapeć czy wywrotka - stąd pytanie o trudność dojazdu, choć zdaję sobie sprawę jak ogólne to pytanie. Niemniej jednak jakieś info zawsze mile widziane. Wjeżdżaliście R413a? Bo zjazd widzę że trochę trudniejszy - większe kamienie.
Z Bjelašnica myślałem, że uderzycie na Lukomir, ale inny kierunek obraliście i tym fragmentem na pewno nie pojadę :-)
Fajny patent z jajami :-)
Siedzę nad planem na wakacje, przeglądam mapy w poszukiwaniu ciekawych miejsc do odwiedzenia. Ma być głównie BiH ale też i MNE.
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
Na Paklarskie wjeżdżaliśmy z 413a. Elegancji szuter w sumie. Zjazd też nie był jakiś strasznie trudny. Wszystko do pokonania na klocach z uśmiechem na twarzy. Z Bjelasnicy pojechaliśmy na Lukomir, ale wcześniej zanocowaliśmy za Umoljani nad, we wrześniu suchym, Studeni Potok
sluza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem