Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.07.2023, 21:29   #1572
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,050
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 4 dni 13 godz 39 min 8 s
Domyślnie

Przyznaje szczerze że trochę kojarzę ale co jak i gdzie to jednak umnie slabo wiele płyt udało mi się przesłuchać ale żeby to były kasety które zdarłem do bulu w uszach to nie to. Propo kaset pierwsze kupione za swoje jakieś pieniądze to była najtańsza kaseta w sklepie muzycznym i był to o album Exploted z 81' kupiona w ciemno bo jakas fajna okładka i akurat te 25000 zl a chyba wzystko inne kosztowalo 100k akurat mialem to czemu nie i przypasowało.

A potem notorycznie wymieniało się taśmami ze ze znajomymi nagrywało winyle na taśmy znajomym a swego czasu tego troche było i były różne splity zamierzone czy nie bo 90 minut trza było wykorzystać a ile.razy dograłem coś czego nikt nie znal ile muzyki się z radia zgrywało np studnia z Opola czy program Urka ten człowiek mial więcej płyt .niż radio pewnie ma ich nadal w huj ale w radiu już nie robi.

Ile kaset się wymianilo na mieście z walkmana do walkmana i ktoś tam przychodzi ty to jest ultra wyczesane co to ? I standard czego słuchasz; zaminimy sie jutro odam klika paluszków w kieszeni i 3 kasety do bulu świetne czasy muzyka ciągle na uszach

Ale metal hiphop oraz disco to nie jest mój konik wybacz.
Ale np kupę muzyki z tresora znałem kupę płyt szlo przez ręce kupę się tego pożyczało . Teraz jest prościej yutube i Spotify kiedys dc++ mianianie ripowanie i mp3
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem