Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.10.2018, 14:59   #32
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,827
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 22 godz 21 min 33 s
Domyślnie

Abstrahując od rozmiaru kurtki, spodnie 48 , tutaj się zgodzę, nie do zapięcia, ale 50 luz (rally3, bo w Rally 2 rozmiar 50 był mocniej przylegający, bardziej opinał ) . Niewiele mam zdjęć z sobą ale akurat w Rally 3 mam i byłem może wtedy ze 4-5 kg większy, dla mnie subiektywnie była ciut za luźna ale 48 była nie do ubrania

Wzrost 176 waga 81-82 wtedy pas jeansy 32/32







Może mam krótki tułów albo krótkie ręce , nie wiem ale tak się czułem w rozmiarze 50.
Enduroguard w odróżnieniu do Rally jest na pewno inaczej skrojony bo 48 kurtka jest chyba ideałem (dla mnie) a spodnie 48 wygląda z pomiarów statycznych że też. 50 Enduroguard jest trochę na wyrost może bym się w niej czuł jak w Rally ale z racji swojej sztywności jest jak zbroja towarzyszów pancernych, nigdzie nie uwiera trochę za bardzo wieje w szyję, bo za dużo miejsca ale jak się tam coś upcha to jest ok
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem