Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11.10.2018, 19:12   #108
Piotr_As
 
Piotr_As's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Września
Posty: 284
Przebieg: rośnie
Piotr_As jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 5 godz 31 min 35 s
Domyślnie

No to ja się pochwalę swoim wykonaniem.

Turistic Transit zabudowany na bazie 6-cio osobowego brygadówki pozwala podróżować pięciu osobom i wygodnie spać w trójkę plus pies - takie były założenia.
Jest to zabudowa modułowa, którą w razie potrzeby można w 10 minut zdemontować i mieć auto dostawcze.
Auto ma być wykorzystywane cały rok, więc
Po pierwsze primo:
najważniejsza rola tego auta- ma służyć jako auto turystyczne dla naszej 3 osobowej rodziny plus pies Boston
Po drugie primo:
Kilka razy do roku podróżuję z przyjaciółmi z motocyklami, co po wymontowaniu wszystkich mebli daje przestrzeń do przewożenia tychże motocykli.
I po trzecie:
Auto ma również służyć mi do pracy i do poruszania się nim na co dzień.

W aucie założony solar 280W plus przetwornica 1000V pełen sinus. Dołożone Webasto 5kw żebyśmy nie marznęli w chłodne dni, oczywiście znalazł się schowek na kibelek turystyczny w razie pobytu "na dziko" no i najważniejsze-lodówka dla zimnych napoi w lecie. Zbiornik na wodę czystą (25L) i brudną umieszczony w szafce pod umywalką. Wyjście na podłączenie do słupka też jest choć ani razu z niego jeszcze nie skorzystałem
Nocleg dla dwóch osób w "salonie" z tyłu i dla trzeciej osoby na drugim rzędzie składanych siedzeń.
Podwójna ławka z przodu została wymieniona na pojedynczy oryginalny fotel z innego Transita plus oryginalna obrotnica.
Na zewnatrz:
Światełko ze ściemniaczem, rynienka do markizy z Juli i po obu stronach uszy do przymocowania hamaka.

Kilka zdjęć:

__________________
----------------------------------------
Już nie pomarańcza a limonka-Husqvarna 701
adwenczurklab.pl
Piotr_As jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem