Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.06.2009, 14:15   #46
wolly


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Łódź
Posty: 1,279
Motocykl: RD01
wolly jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 15 godz 53 min 3 s
Domyślnie Nad morze w dwa....

Nad morze w dwa dni, można pewnie w kilka godzin tylko po co , pogoda trochę pokrzyżowała plany ale było warto polecam zjechanie z czarnego czym wcześniej tym lepiej . Zachodnio-pomorskie ma dużo do zaoferowania tylko trzeba mieć trochę czasu polecam z czystym sumieniem



więcej http://picasaweb.google.com/wollyxx/NadMorzeWDwaDni12130609#
na pewno tam wrócimy żeby zobaczyć to co się nie dało i na trochę innych oponach


Cytat:
Napisał jarek Zobacz post
gratulacje, Wolly ten deszcz troche niepotrzebny, ale traska super- ja ze swoim młodym w długi majowy weekend powtórzyliśmy zeszłoroczny rajdzik-z W-wy do Płońska asfaltem, dalej na pn-zach. juz tylko szutrami, polami z garminem zumo...noclego w Kwidzyniu, dalej przez Dolna Grupę i Suchobrzeźnicę (Andrzeja z Gdyni), całe Bory Tucholskie, okolice Kościerzyny i Żarnowiec od zachodu, dojechaliśmy do morza/Kopalino/- tam spotkanie z Lordem Maćkiem(Motoafryka), i na trzeci dzień powrót do W-wy tą samą /no może nieco zmodyfikowaną/ drogą..było kapitalnie, ale fotek nie ma bo nie wzieliśmy aparatu... a teraz Wolly zanęciłeś mnie i juz myślę żeby walnąć dalej na zachód i zachaczając o Borne /znam, kilka lat na początku '90-tych , jeździłem w celu "rybnym"/- ciekaw jestem, czy powyżej Bornego próbowaliście jakieś szutry, czy juz tylko po czarnym?
- pozdrawiam jarek
Jarek Można powiedzieć ze od Kruszwicy szutrami , ale bym skłamał bo asfalt tez był ale w minimalnym wydaniu jechaliśmy na mape i gps , droga powrotna to już od Tucholi asfalt , po czwartym paciaku brakło motywacji (siły) do podnoszenia afryki . straty pęknięte lusterko i zgubione śrubki od boczka szt dwie , z uwag trochę wiecęj ludzi się grodzi i oznacza swoja własność można się zdziwić (elektryczny pastuch) ,plaża morska -woda można ale drugi raz bym się zastanowił czy warto i najważniejsze nie ufać gps .Trasę- ciekawe miejsca zapodam


Łódź -Koło (autostrada coby było szybciej ),Kruszwica ,Wenecja ,Biskupin no to klasyka
Tarnowo Pałuckie (najstarszy drewniany kościół w Polsce ) Jaglice (największa Lipa DOBROSŁAWA) Strzeliny -(Wisielcza Góra) , Zdybowo , Czarodziejska Góra -byliśmy tam o 21,23 dlatego takie lipne zdjecia N53 14.689 E16 21.970 skrzyżowanie gdzie trzeba skręcić ale jest drogowskaz nocleg gdzieś nad jeziorem Smolno .Wałcz,Szwecja, Zdybice (przełamanie Wału Pomorskiego) Jastrowie (most ) Kol. Brzeżnica (silosy) N53 26.086 E16 34.504 ,Gródek ,Borne, Okole,gdzieś w lesie (kamienne kręgi GOTÓW) N54 04.103 E16 26.283 Łazy -Dąbki (nocleg) Darłowo, Darłówko zach(jest przejazd między morzem a jeziorem Kopań jest B-1 nie dotyczy rowerów jedośladowych )potem tylko drobne 400m kopnego piachu i mostek i już prosto lądujemy w Wicie ,Jastrowiec i już w dól kierunek Tuchola the end
Tuchola- Łódź Już tylko czarny nierówny mokry asfalt


POLSKA NIEZWYKŁA ( zachodnio-pomorskie) DEMART
ATLAS TURYSTYCZNY
MAPY 100
NT9 i CSX60
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 06120042.JPG (272.5 KB, 3 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez 7Greg : 16.12.2009 o 11:59
wolly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem