Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05.11.2023, 13:23   #94
szymon25
 
szymon25's Avatar


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Ciechanów
Posty: 1,660
Motocykl: 2x RD04, SHL gazela, ES250, TS250, Motorynka Pony, 126pEI i Ursus 4011 :)
Przebieg: rosnie
szymon25 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 8 godz 58 min 29 s
Domyślnie

Też uważam że nikt mi nie musi pomagać. Potem sprawdzac czy mam na plocie zawieszke. Wystarczy żeby mnie nie okradali. Mam pompe i nie narzekam. Ale mam też kominek z DGP. I mam w D co mowia pajace od ekologii. Pale drewnem i wisi mi to co twierdzą politycy i ekolodzy. Nie cierpię hipokryzji. Wspaniała Europa, strażnik ekologii itd ale na śmieci płynące do Afryki to oczy zamknięte, czemu europejscy ekologiczny producenci przenoszą fabryki do chin? Bo tam nikt na normy unijne nie patrzy... korzystanie z zasobów wydobytych w np. Afryce bez przestrzegania norm unijnych tez jest ok. Przecież to jawne robienie ze mnie idioty. kuj na nich kładę. Moga mnie cmoknac w pompe. Mój dom moja sprawa. Nic nikomu do tego czym się ogrzewam tym bardziej urzedasom. Nie mogę patrzeć jak ludzie z pokorą uginają kark przed urzędami. Czy my jesteśmy niewolnikami? Czy skladalismy przysięgę na wierność politykom?. Traktowani jesteśmy jak bydlo. Myślicie, ze komukolwiek z elit zalezy zeby zwyklemu czlowiekowi zylo sie dobrze? Przeciez masz byc zrodlem dochodu panstwa. Masz placic daniny nie narzekać i myslec ze to wszystko dla Twojego dobra, nie zyc tak jak chcesz, bo oni wiedzą lepiej co dla nas dobre.. Poza tym, co na to europejskie ekopierdolenie azja Afryka, i obie Ameryki? Brazylijczyk raczej nie zastanawia się co może wlozyc do pieca A czego nie może. Dlaczego więc ja mam to robić? Przecież jestem takim samym czlowiekiem. Bo ktoś uważa że to dla mnie dobre? Niech ten co tak uważa sam to robi A ode mnie sie od.. ierdoli. Wolność Tomku w swoim domku. A jak mi drewna zabraknie to pójdę i wytne w państwowym lesie. W koncu jestem suwerenem i co państwowe to tez moje.
ZIELONI TO NIEDOJZALI CZERWONI. Na pohybel politykom!
__________________
AFRICA TWIN FOREVER!!!!
szymon25 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem