Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.10.2018, 15:39   #78
kurol
 
kurol's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Kraków
Posty: 148
Motocykl: Yamaha ttr600 Bmw gs1150 Tenere 700
kurol jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 14 godz 25 min 56 s
Domyślnie

Posiada ktos moze oryginalny plik navitel.exe z glownego katalogu navitel?
Podczas eksperymentow wzial sie i zmodowal.
Teraz twierdzi ze jest plikiem .exe automapy.
I czy ktos uzywa na larku nawigacji igo primo?
Jesli tak to jakiej wersji bo znaleziona na szybkiego przeze mnie w sieci nie widzi gps .

edit
Jakby komus wywalilo cos z oryginalnego oprogramowania navitel wszystko jest do odzyskania tutaj.
Nowe mapy i program nawigacyjny rowniez.
Trzeba tylko pamietac by posiadac plik RegistrationKeys.txt znajdujacy sie w pamięci urządzenia.
Wystarczy potem podpiac urzadzenie do komputera i wszystko robi sie wlasciwie samo przy pomocy programiku Navitel Navigator update center.
Chodz jak ktos woli mozna zrobic wszystko recznie.
Mnie jakos specjalnie navitel nie podszedl a automapa ma problem ze startem jesli urzadzenie nie startuje z calkowitego wylaczenia tylko sie je wybudza z uspienia.
Bardzo fajne jest natomiast IGO Primo
Nie jezdzilem z nim nigdzie dalej niz wokol komina ale wydaje mi sie ze jest zdecydowanie szybsze niz auto mapa,mozna dobrac kolor mapy lepiej widoczny w sloncu na marnym wyswietlaczu larka a przeliczanie trasy jesli zjedziemy nie tam gdzie trzeba jest bardzo szybkie.
Wszystko dogrywa sie w nim osobno,mapy na kazdy kraj osobno,widoczne na mapie budynki jako punkty odniesienia,punktu uzytecznosci publicznej,radary itp.
Mozna nawet wylaczyc powiadomienia a radarach w krajach w ktorych jest to zakazane.
IGO ma tez wbudowany prosty odtwarzacz mp3/wma ktory potrafi katalogowac utwory po tagach z plikow wiec uzywanie plytoteki jest zdecydowanie wygodniejsze niz w oryginalnym odtwarzaczu w larku.
Odtwarzacz moze chodzic w tle podczas nawigowania i w momencie komunikatu o manewrze z nawigacji muzyka jest wyciszana.
W druga strone tez to dziala bo podczas uzywania samego odtwarzacza nawigacja wydziera sie np ze jedziemy za szybko w miejscu ograniczenia predkosci.

Ostatnio edytowane przez kurol : 18.10.2018 o 18:28
kurol jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem