Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.04.2020, 09:48   #88
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,666
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 3 godz 1 min 37 s
Domyślnie

Hej, dzięki za zainteresowanie. Chłop włąśnie ma w tej chwili rehabilitację. Nielegalną oczywiście. Trochę się działo. W Otwocku w grudniu zaproponowali jako metodę leczenia usztywnienie nogi w kolanie. Na stałe. Wypisał się na własne żądanie.
Zrobiliśmy artroskopię w Bielsku Białej, początkowo było lepiej, ale znów ruchomość kolana zniknęła. Powolutku pojawia sie ruch w stopie, co wskazuje na to, że nerw strzałkowy zaczyna się budzić. Chcieliśmy na tę okoliczność zbadać przewodnictwo, ale w dobie pandemii nie da się. Biodro jakoś się chyba zrosło, ale boli bardzo.
Gość wstaje na nogi i jest w stanie bez kul przejść kilka metrów. Z kulami nawet 2-3 kilometry. Jakoś się powoli usamodzielnia, potrafi zejść ze schodów. W tym tygodniu mocno mnie zaskoczył i skopał kawałek ogródka. Nie pytajcie mnie w jaki sposób. Nie wiem.
Wybieramy się na jakąs konsultację wkrótce, bo najbardziej niepokoi to kolano. Nic mu nie było, nie miał żadnej kontuzji w nim. Do Otwocka przyjęto go z działąjącym kolanem, a teraz w ogóle się nie zgina. Po artroskopii uzyskano zgięcie rzędu 40 proc, ale nie dało się tego utrzymać pomimo pracy codziennej z szyną CPM.
Rehabilitant przychodzi codziennie. Koszty ponad 5k miesięcznie.
Operacja pierwsza 48, druga 15. Mam nadzieję, że przyjmiecie te liczny jako rozliczenie zbiórki na zrzutka.pl
Generalnie minęło już 8 miesięcy i jest daleko bardzo od dawnej sprawności. Słabiej też z optymizmem.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem