Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04.05.2020, 21:18   #19
Mavtm


Zarejestrowany: Dec 2019
Miasto: Przeworsk
Posty: 100
Motocykl: RD07
Mavtm jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 16 godz 57 min 47 s
Domyślnie

Dzisiaj na przeglądzie diagnosta stwierdził, że mam lampy od angola. Zdziwiłem się konkretnie bo nawet nie przyszło mi do głowy by to sprawdzać. Jest to mój pierwszy moto i od razu celowałem w xrv. Odświerzyłem prawie całą elektrykę ale lamp nie ruszałem. Lampy są hella 2xH4 a mój rocznik to 95. Czy ma ktoś dane jak sprawdzić po oznaczeniach na lampie czy to faktycznie od anglika?

W temacie wymian H4 na ledy to nie byłbym zbytnim optymistą. Światło światłem ale trzeba pamiętać, że regulator napięcia pracuje nieco inaczej niż w samochodzie. Jeśli odchudzicie pobór mocy na odbiornikach to niestety więcej mocy będzie musiał wytracić regulator by utrzymać odpowiednie napięcie, a co za tym idzie większe będzie jego grzanie. I tak biedak lekko nie ma więc bym mu nie dokładał jeszcze. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Co do tych moich lamp to zauważyłem, że na szybach przy oznaczeniach HC/R jest strzałka skierowana w prawo patrząc od przodu. Lampy faktycznie kierują w górę strumień na lewe pobocze patrząc jako kierownik.
Mam nadzieję, że nie namieszałem za bardzo.

Dzięki z góry
Pozdr
Mavtm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem