Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.12.2018, 21:39   #35
wildschek
 
wildschek's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 40
Motocykl: RD03
wildschek jest na dystyngowanej drodze
Online: 21 godz 42 min 54 s
Domyślnie

UWAGA ! nie uwiezycie jaka jazda ..! sprawa wyglada tak pojechalem jeszcze raz do salonu zagladnac na ten nowy kolor CRF100 ten z przewaga niebieskiego .. bo troche mnie meczylo czy aby dobrze wybralem ten kolor , nie widzialem go na zywo tylko w skrzyni i takie tam .. no i pojechalem , ale jak zobaczylem to malowanie 2019 niebieskie to byla lipa i to totalna .. tego sie obawialem ze nie spodoba mi sie , bylem zalamany .. (zdjecia poniezej tego malowania ) , ale stala ona zaparkowana obok nowej 2018 r. wersji Adventure sport w malowaniu tzw standard .. i mowie do sprzedawcy ze taki kolor jak tej Adventure jest piekny i taki bym zaraz zabral w ciemno .. a on do mnie to bierz ta Adventure .. mowie mu ze gdyby nie moj wzrost .."karlowaty" to zaraz bym ja lykna .. a on do mnie spoko zaraz zrobimy ja pod ciebie .. i przezloyl siedzenie od CRF 1000 w wersji obnizonej do tej adventure .. i sprzdawca mowi zebym teraz przymierzyl.. no i dosiadlem sobie ta Afre ADV.. ale oczom nie wierze - nie jest zle .. !!! poczulem sie nagle jak na moim ostatnim Vstromie Literku ! jedna noga na ziemi druga na podnozku .. czyli jest git i to mi wystarczy .. a wiec zamiast CRF 1000 bedzie Adventure !!! Uwaga wzrostu mam 172 cm w butach 174 cm.. Pytami sie sprzedawcy ile ona ma teraz przy tym niskim siodle ..,- mowi ze zwieszenie przy normalnym siodle to standard czyli 90cm , 2-polozenie tzw niskie 87 cm a siodlo obnizene akcesoryjne dodatkowo zaniza o +/- -2,5 cm - czyli ostatecznie wysokosc w siodle to 84,5 cm .. no i stanelo na Afri ADV !! .. masakra.jaka transformacja .. pojechalem do salonu Suzuki wybierac nowego Vstroma 1000, wszedlem na chwile obok do Hondy i od razu milosc do Afri CRF1000 ... a ostatecznie przez dziwne jej kolory zostalo na Afri ADV Sport ! w pieknym moim zdaniem malowaniu ..w cenie jaka planowalem wydac na ubranie golasa CRF1000 ADV juz ma prawie wszysko procz kuferkow .. ale i tak nawet starczylo na kufer centralny ALU + poszerzana stopke .. Teraz poprzyjzdzie do domu znow gryze sie czy aby przy moim wzroscie na pewno poradze sobie z ta bestia ADV ? ! 3 sezony ostatnie to 53K km na Vsromie 1000w roznym terenie .. ktory tez nie jest niski wiec wydaje mi sie ze nie powinno byc az tak zle z AT ? I pytanie do Was bo mowil sprzedawca ze kapke +/- 1,5 cm min mozna jeszcze zejsc poprzez regulacje napiecia wstepnego sprezyny tzn. jej zwolnienie robi sie miekka i moto kapke siada pod ciezarem.. ? podobnie niby bylo w Vstromie ale ja tam az takiej roznicy nie widzialem .. a jak jest z tym w AT
fotki z mojej transformacji

miala byc taka



potem taka



nastepnie taka




a bedzie taka z obnizonym siedzeniem !!!!!




PS. Dealer tez mowil ze Honda sperd..lila ten kolor na 2019 w CRF1000 za duzo niebieskiego !!!

Ostatnio edytowane przez wildschek : 12.12.2018 o 21:46
wildschek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem