Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21.08.2019, 14:06   #29
madafakinges
 
madafakinges's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 5,858
Motocykl: crf1000a
Przebieg: 2
madafakinges jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 miesiące 2 tygodni 9 godz 17 min 0
Domyślnie

IMG_20190815_170802.jpg

Łąki zamieniają się w szutrowkę prowadącą w okolice Borsy, która jest europejską stolicą Nisanów Patroli. Zawszemnie szokuję, skąd tam tyle tego jest...
Przepychamy się przez zakorkowane centrum, Policjant kieruje ruchem na skrzyżowaniu, żeby rozładować ruch. Jest ok 17-18, skręcamy na półnoć w centrum Borsy, początkowo asfaltówka, póżniej siutr

IMG_20190815_181358.jpg
Prowadzi obok opuszczonej fabryki czegoś, teraz jest tam tartak, wielkie pasterskie psy witają nas pościgiem przez wieś.

IMG_20190815_183052.jpg
Byłby to siutrowy raj, gdy nie wielkie i głębokie kałuże, porozsiewane po drodze, które staramy się omijać, mamy już dość deszczu kałuż i zimna.

W jednym miescu widzę widzę fajne przełamanie, drogi myślę napędzę się i sobie wyskoczę albo na gumie przelecę, wyskoczyłem po czym będąc już w powietrzu widzę że za uskokiej jest ogromna kałuża, w której za chwile wyląduję, na szczęście obyło się bez gleby, ale mocno mnie sponiewierało, dobra strona jest taka, że zrobilo mi się cieplej...

Podjazd pod góre po większych lużnych kamieniach, póżniej zdjazd na dół, cały czas sutrówka i ciągłe omijanie kałuży, kiedy to się skończy, jest sierpień a tu 13 stopni szaro buro i ponuro. Na szczęście po 5 km szutrówka staje się idealnie rowna kałuże znikają i możemy grzać miejscami po 100-120.
Nie mam zdjęć zdjęć z tamtąd bo tak dobrze się jechało, że szkoda było stawać. Fajny odcinek myślę, że ok 50km gładkiej szutrówki.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20190815_182459.jpg (207.8 KB, 46 wyświetleń)
__________________
Z początku porwał mię śmiech pusty, a potem litość i trwoga.
madafakinges jest online   Odpowiedź z Cytowaniem