Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.04.2020, 12:32   #28
Rychu72
 
Rychu72's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: wilidż Opole
Posty: 2,551
Motocykl: CRF 1100
Przebieg: 0 kkm
Rychu72 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 5 godz 29 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neno Zobacz post
Fajna!
Ale do kamperowania to nie wiem - ile ona ma długości ? Tam nawet po przekątnej nóg nie wyprostujesz. Nie wspomniałeś, że to ma być do tego celu, doradziłbym coś innego: sztywna zabudowa (alu) + namiot dachowy - tak jak miał Sambor. Sam myślałem o czymś podobnym, ale czas rozkładania tych tanich namiotów dachowych mnie zniechęcił (lepsze poza zasięgiem finansowym), wolę 2 Seconds
To tylko na codzień i może na te wakacje.
Paka ma 1,5 m. Przy rozłożonej burcie masz 2 m. Jak wysuniesz szuflady i położysz na nich np. stół biwakowy to masz sporo placu do przekimania na dwie osoby. Myślę jeszcze o takich przedsionkach, które dostawia się do auta, żeby to wszystko zamknąć


Cytat:
Napisał Neno Zobacz post
To co proponuje Voxan69 to rozwiązanie bliskie ideałowi, weźcie tylko pod uwagę, że do takiej zabudowy używa się pojedynczej lub 1,5 kabiny - czyli wyjazdy w 2 osoby.
ja na dziś w wersji "low budżet" (o ile można takiego określenia w tym przypadku użyć ) poszedłbym jednak w najkrótszego busa 4x4, w przypadku większego budżetu szukał bym 4x4 na czymś lekko większym, jakieś 5,5-7t.

https://exmot.iveco.pl/upload/images...3a7adf14_l.jpg
Czasami mimo budżetu to przy takiej wadze można nie dotrzeć do celu.

To jest w Mauretanii, tam gdzie pojechaliśmy z Witkiem na krokodyle. Suche koryto rzeki i kopaliśmy się tam motorami, a co dopiero taki zestaw.

Rychu72 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem