Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.01.2013, 18:11   #10
Sławekk
 
Sławekk's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Strzelin
Posty: 1,677
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
Sławekk jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 8 godz 46 min 23 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
Zarzut o niezastosowaniu się do poleceń kierującego ruchem jest tu bez sensu, skoro staliście pod szlabanem i się kłóciliście 3 h to raczej było blokowanie ruchu
No właśnie, jeśli kolega skupił by się na rzeczowym opisie całego wydarzenia, bez używania tych wszystkich za serce chwytających bzdur to może większość z was zrozumiał by o co chodzi.

Ja musiałem przeczytać dwa razy, by wybrać z mętnego tekstu najważniejsze.

po 1. Tytuł jest kłamliwy, do wyłudzenia nie doszło !

po 2. Domyślam się, że w całym zajściu chodziło o kolejkę przed przejściem granicznym. Dołączyłeś do już stojących kolegów, a potem skorzystaliście z uprzejmości kolejkowiczów .

po 3. Organizacja osób oczekujących na przejściach jest znormalizowana przepisami , i tutaj twój punkt widzenia i ujemna temperatura nic nie zmienia. Złamanie tych procedur grozi mandatem .

po 4. Funkcjonariusze na przejściu zachowali się nie profesjonalnie do tego stopnie, że skarga na ich czynności jest tutaj jak najbardziej na miejscu.


popełniasz wykroczenie :
- pana przedstawia zarzut
- ty się zgadzasz - przyznajesz i podpisujesz pod tym .
- ty się nie zgadzasz sprawa trafia wyżej.

Przeciąganie całego zajścia świadczyć może o próbie wyłudzenia, a na pewno o nie profesjonalnym podejściu do was .


A jak chcesz brnąć swoim tropem to wstaw jeszcze coś o brzozie, bo to zawsze łapie za serce .

Sorki.... ale wkurw mnie bierze jak czytam takie pierdoły .
Sławekk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem