Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27.01.2017, 09:38   #144
krakus
 
krakus's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Sulejówek
Posty: 997
Motocykl: Fiddle
krakus jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 tydzień 8 godz 12 min 25 s
Domyślnie

Wczoraj dotarły do mnie interkomy. Zainstalowane w kaskach. Na razie testowane na sucho w warunkach domowych. Łatwość obsługi ok, dwa przyciski i pokrętło. Widziałem na aliexpress inne interkomy, przy których użytkownicy narzekali na zbyt małe przyciski.

Radio FM zbiera porównywalnie to telefonów komórkowych. Czyli w miastach powinno być ok, w trasie nie oczekujmy cudów.

Połączenia telefoniczne - wykonałem kilka telefonów, podobno dobrze mnie było słychać. To jak będzie podczas jazdy to już składowe - jaki kask, jak wysoka szyba, pozycja na motocyklu itp. Zobaczymy czy będzie bardzo zbierał szumy.

Słuchanie muzyki - spotify obsługuje, play/stop/przód/tył

Interkom - w warunkach domowych ok, zobaczymy jak będzie się sprawdzał podczas jazdy. Kupiłem do komunikacji z żoną siedzącą z tyłu. Ale zrobię też test na odległość przy dobrej pogodzie.
Można łączyć 3 zestawy ze sobą. Ale z tego co widzę jednocześnie chyba mogą ze sobą rozmawiać tylko dwie osoby. Do sprawdzenia.

Minus jaki zauważyłem: złącze do ładowania/podłączania słuchawek - nie jest to złącze micro USB. Trzeba zabierać ze sobą kolejny kabelek do ładowania.

Podsumowując - za 390zł zestaw 2 kompletów. Na razie jestem w 100% zadowolony. Zobaczymy jak będzie na wiosnę po testach podczas jazdy.
krakus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem