Wątek: Maty Husky
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08.06.2012, 21:56   #11
motormaniak
mistrzu
 
motormaniak's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,955
Motocykl: RD03
Przebieg: ?
Galeria: Zdjęcia
motormaniak jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 4 tygodni 1 dzień 1 godz 38 min 29 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Co z tego że chwilę trzeba je podmuchać .... ich zalety są tego warte , żeby kolejny dzień zacząć wypoczęty a nie prawie wyspany .
Zrobiła się dyskusja przewadze materaca.. Miałem wiele materacy i zawsze było coś nie halo, a to schodziło powietrze, a to zagłówek zbyt duży mi przeszkadzał, żeby je pompowac woziłem pompkę, a przekręcająca się na bok moja żona powodowała że ja sie huśtałem i zbierało mi się na wymioty- szczególnie po wódzie. Kupiłem Gumowany jak ze zdjęcia Dzieja - ale smród gumy tak mi przeszkadzał że spać na nim mogłem tylko pod gołym niebem. Potem kupiłem matę samopomującą - jakaś podróba terma- resta. Niestety po paru spaniach powłoka zewnętrzna odczepiła się od wypełnienia i żeby nie spać na ziemi trzeba było matę dopompować i robił się z niej balon.... następna mata którą kupiłem w decatlonie - była tak śliska że ciągle się z niej zsuwałem ...... na szczeście komuś ją pożyczyłem i mi jej nie oddał.. W końcu kupiłem terma-resta - jest wspaniały... Ucz się na cudzych błędach - kup od razu to co sprawdzone i polecane przez wiele osób.
__________________
Enduro i ADV
motormaniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem