Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23.09.2021, 11:31   #7
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,248
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 10 godz 46 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał luk2asz Zobacz post
Bez problemu na tej stronie co podałem.

Radio, bez sensu to wiesz jest mysz, wiadomo gdzie 🤣. Jak masz wolne od soboty do niedzieli, to nie będziesz jechał pociągiem przez jedną noc, do Wiednia teraz trzeba dojechać. Później jak płyniesz na wyspy to następna noc, dzień itp. są stracone.
Jak kolega jedzie na dłużej to polecam mu ten pociąg, jak jedzie na krótko, to wg. mnie lepiej na kołach.



Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisał radiolog Zobacz post
Każdy ma swoje myszy, ty obrzydzasz, ja polecam, kolega sam sobie wyciągnie wnioski
Radio Ale gdzie ja obrzydzam. Podałem dwa warianty, gdzie moim zdaniem jeden ma rację, drugi nie. Nie narzucam nikomu jednej opcji.
Kolega Laffie sam sobie zdecyduje ale pyta o rady. Nie wiem skąd jedzie, może z Gdańska, to oczywiście widzę sens brania takiego pociągu z opcją kuszetki. Z Krakowa do Wiednia jest 450 km, osobiście wolę po południu podjechać do Grazu np, i rano wyjechać do Luvorno, wieczorem na nocny prom i na wyspy.
Ale my nie wiemy gdzie kolega z tego Livorno chce jechać. Może dalej się włóczyć po Toskanii.

Ma strony z biletami, godziny odjazdów, ceny itp. Zdecyduje. Consigliero wiem, że jeździł tymi pociągami to coś podpowie.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem