Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18.06.2010, 00:19   #10
RAFWRO
 
RAFWRO's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: WROCŁAW
Posty: 655
Motocykl: RD07
RAFWRO jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 3 dni 2 godz 10 min 10 s
Domyślnie

Ja też wariatem nie jestem i mocno się napracowałem aby sam się najpierw przekonać. Reputacja to rzecz najważniejsza, a ryzyko jazdy samemu mi się nie uśmiechało, gdybym naraził na szwank wasze portfele i motory.
Nieźle suszyłem głowę Sławkowi zanim kupiłem od niego pierwszą sztukę i wszczepiłem do swojej Afryki. Działa po dziś dzień, i choć sam jestem ciekaw co powoduje, że działa sprawniej od dostępnych oryginałów i zamienników, pozostaje mi się cieszyć, że najprawdopodobniej skończył się problem z "malarią" afrykańską nr 1. I czy nie o to chodziło? Z telefonów, które od Was otrzymałem dobiega entuzjastyczny głos, że inni (około 35 osób które kupiły regler do Afryk) też są zadowoleni. Kilka osób przypomniało sobie, że na starym reglerze, światła też nie świeciły równo...ale nie sprawdzałem.
Sznuję oczywiście chęć poznania zasad działania, biję się w pierś jeśli mój pierwszy opis reglera nie satysfakcjonuje wszystkich. Jestem przekonany, że regler działa dobrze i z czystym sumieniem wysyłam kolejne sztuki, bo i ja i kilkudziesięciu z Was już go przetestowało.
Jednocześnie zapraszam innych użytkowników do podzielenia się opinią tutaj i poczytania wyników "drogowych i błotnych" testów w wątku sprzedażowym w dziale PID.
Jestem do dyspozycji.
Raf
RAFWRO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem