Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.05.2019, 20:38   #16
Many Bugs
 
Many Bugs's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2018
Miasto: Krosno Odrzańskie
Posty: 116
Motocykl: RD07
Many Bugs jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 20 godz 50 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał next22 Zobacz post
Nie róbcie sraczki na początek trzeba sprawdzić może faktycznie zamalowany.
Ja w swojej rd04 w Krościenku skrobałem farbę nożem bo mnie nie chcieli przepuścić.
Hmmm, sraczki nie robimy ale mała kreska w gaciach jest i smród aż bije, bo:
A: ostatni przegląd w 2016 czyli przed tym jak jechało się na stację ze 100 w dokumencie i przegląd przechodził.
B: sprzedawca rozemocjowanego kupującego powinien mu nakreslić co i jak z motkiem jest nie teges, i dlaczego moto miało ostatni przegląd w 2016
C: stop cwaniakom sprzedającym złom i odpowiadającym jakie to moto nie jest zajebiste i jak mało ma km najechane dzięki wiertarce na wstecznych obrotach
D: historie motka i jego VIN już można sprawdzić na oficjalnej stronie rządowej
E: do końca nie wiadomo czy kupujący sam sobie nie strzelił w kolano kupując go kiedyś tam i teraz dopiero postanowił papiery doprowadzić do ładu
F: nr VIN jest na główce ramy i tam ma być, jeżeli jest zamalowany może ktoś zrobił to celowo może nieświadomie
G: od 1,5 roku bodajże układy na stacjach się kończą, wszystko jest wklepywane w system i żaden diagnosta na bezrobocie się nie skaże za marną stówę,
H: do końca nie wiemy jaka jest historia zakupu owego sprzęta więc każdy próbuje jakoś pomóc ale nic to nie da dopóki nr na główce ramy nie ujrzy światła dziennego bo owszem może się i znajdzie jakiś znajomy diagnosta co w tym roku wyjątkowo podbije papier za pinćset ale co będzie w przyszłym roku gdy tego diagnosty zabraknie?
I: na koniec: życzę nabywcy aby ten nr odnalazł pod tym lakierem proszkowym
Many Bugs jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem