Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30.05.2020, 16:10   #41
Tezla
 
Tezla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Kraków
Posty: 249
Motocykl: RD03
Przebieg: 80000
Tezla jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 14 godz 25 min 10 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fassi Zobacz post
Pytanie dla znawców. Ile koni będę mieć więcej jak podkrece dawkę w moim golfie? Silnik 1.9 diesel
Ja się nie znam podałem to tylko jako przykład ale znalazłem taki film
https://youtu.be/jz66QtH9Yu4

W ogóle się nie rozumiemy Skupiasz się na tym jak ktoś wykorzystał pewne niezadowolenie społeczne i to nie ma znaczenia czy to przyniosło skutek czy nie.
Ja chciałem zwrócić uwagę na pierwotną przyczynę a tą zawsze jest podrażnienie np. kogoś ważnego poprzez jazdę przed nim i zostawianiem kłębów czarnego, białego, szarego czy każdego innego dymu a on nakreśli nowego wroga dla społeczeństwa i masz np. wymianę wszystkich aut bo niektóre kopciły.

Ja potrafię sobie wyobrazić że kiedyś tak już korona czy dpf przestanie być modny w "wiadomościach" będą pokazywać ryczące motocykle i zaraz po tym ujęcie na przestraszonych ludzi i zamieszanie jakie spowodował przejeżdżający motocykl.
I najłagodniejszym scenariuszem będzie przekierowanie tego hejtu na modyfikatorów wydechu a rozwiązaniem które zadowoliłoby "pokrzywdzonych" było żeby już motocykl stojący na ulicy z tablicą rejestracyjną do którego istniałoby podejrzenie wzrokowe że nadmiernie hałasuje był wystarczającym powodem skierowania na dodatkowe badanie techniczne które wstępnie można przeprowadzić na ulicy tak jak alkomatem.
__________________
Honda XL 600 RM 86'
Honda XL 600 LM 86'
Honda XRV650 Africa Twin 88'
Honda XLV 750 R 83'
BMW R1100GS ABS 95'
Tezla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem