Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.11.2018, 09:19   #27
colles


Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Jaworzno
Posty: 333
Motocykl: CRF1000l
colles jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 31 min 9 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Futrzak Zobacz post
Brałem nowe BMW i nie było najmniejszego problemu. W salonie sami zaproponowali jazdę próbną w ciągu tygodnia i to nie tylko po asfalcie, ale również przygotowanym torze do jazdy po szutrze z wzniesieniami, kamieniami itd. Zastanawiałem się co będzie jak się wyje,,,,,,e odpowiedź płaci Pan 200 zł kaucji, które stanowi jednocześnie ubezpieczenie na wypadek szkód do kwoty 20 tyś zł. Szkoda tylko ,ze byłem tam anonsowany i traktowano mnie inaczej niż pozostałych klientów, zaczynając od ślicznej Pani z obsługi, która od wejścia prowadziła mnie za rękę podając kawę, ciastko po Pana z obsługi który robił wszystko by moje zadowolenie osiągnęło zenit.Klienci indywidualni którzy przyszli na zakupy po opcje leasingu, rat itp, musieli grzecznie siedzieć na sofach czekając aż ktoś łaskawie się nimi zajmie. Niestety tak to wygląda ......
Obsługa klienta w BMW tak właśnie wygląda jak piszesz, jedynie z czym się nie zgodzę to fakt , że jednych traktują lepiej innych gorzej. Kilka razy odwiedzałem salon lub serwis i zawsze schemat był ten sam. Na wejściu przyjmuje tak piękna laska , że szczena opada. Pyta w czym pomóc , prowadzi do konkretnego miejsca,proponuje kawę. Gdy miałem moto na serwisie dostałem kluczyki do nowego GS 1200 z opcją jazdy ile chcę. Miałem tylko zatankować. Wróciłem po 3h to pytali co tak szybko. Ech żeby takie standardy były w Hondzie
colles jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem