Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22.03.2016, 14:58   #9
radekw
 
radekw's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2015
Miasto: Kraków
Posty: 180
Motocykl: CRF1000D
Galeria: Zdjęcia
radekw jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 15 godz 39 min 44 s
Domyślnie

Dzięki za porady Zaprzyjaźniłem się z grupą ludzi z tej imprezy, a to jedyna okazja do spotkania bo to twarzystwo od Kalifornii po Nową Zelandię (z resztą ten Nowozelandczyk to bardziej endurowiec rozbijający się po jakichś Afrykach i Amerykach Południowych W zeszłym roku kupił KTM Adventure 1290 w Wiedniu, pojechał na Nord Kapp, potem na Islandię, wrócił do Austrii i poleciał do domu, a motocykl mu zapakowali w tym salonie, w którym go kupił i wysłali statkiem, ale jeździ też mniejszymi endurakami, na EPR jeździ Nightrodem bo to w jego opinii jedyny sensowny Harley, mówię mu, że przecież silnik i sylwetka zaprojektowana jest przez Porshe, a on na to: no właśnie :P ) a na EPR jeździ z tego samego powodu co ja - towarzystwo. Na wypożyczenie HD mnie nie stać, podwoiłoby to koszt całej imprezy i pewnie jeszczy bym go rozbił Jak zauważyliście, tempo nie jest imponujące i będzie sporo czasu na skoki w bok, zwłaszcza, że jest też sporo "rest days", czyli cały dzień spędzony w jakimś mieście. Wtedy jest najlepsza okazja na solowy skok w bok. Dlatego pytałem, czy znacie jakieś godne polecenia odcinki lub rejony w podanym obszarze zainteresowania Znacie?

Ostatnio edytowane przez radekw : 22.03.2016 o 15:02
radekw jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem